Namuose > Naujienos > Turinys

LED apšvietimo produktų į Japonijos rinką

Jul 28, 2015

Pirmasis, Japonija LED apšvietimo sertifikavimo standartai


Te informacijos tyrimo duomenimis, Japonija yra yra nėra oficialiai LED apšvietimo produktų saugos standartų ir sertifikavimo. Japonijos elektros lempų gamintojų asociacija parengė Japonijos pramonės standartą (JIS) LED lempų saugos specifikacijas, pirminiais duomenimis, bet tai bus teikiama tik iki kitų metų. Šiuo metu žema kaina LED žibintai užima visą rinką, LED apšvietimo standartai yra neišvengiamas, užsienio kompanijų dabar nori įvesti Japonija rinkos gali reikšti du sertifikavimo standartus.


1 d., JIS sertifikavimo (Japonijos pramonės standartų)


JIS sertifikavimo yra pramonės standartas įstatymai ir pripažintų, savanoriškai taikomais standartais. JIS sertifikavimo standartai matavimo metodais reikia patikrinti gaminius modelio skaičius, matmenys, funkcijos ir saugos aspektus. Kai prekės kokybės JIS standartus, kokybės užtikrinimo, gali būti sklandžiai įdėti į Japonijos rinką. Užjūrio rinkų iš viso 12 šalių ir regionų dabar naudoti JIS sertifikavimo standartas: Korėja, Šiaurės Korėja, Kinija Taivanas, Kinija, Indonezija, Filipinai, Mianmaras, Tailandas, ir Vietnamas, ir Malaizija, ir Indija ir Meksika.


2, PSE sertifikavimo


Norėjo dalyvauti Japonijos rinkoje elektros kompanijų, PSE sauga yra privalomas sertifikavimas. PSE yra 2 tipų sertifikavimo ženklai: PSE deimantų sertifikavimo ženklas (privaloma) buvo naudojami nurodytu produktu, PSE ratas ženklai (neprivaloma) vartojamas nenurodytų produktų sertifikavimo. Ir šį patvirtinimą tik Japonija prisiimti atsakomybę gamintojams ar importuotojams, o ne užsienio gamintojų, Japonija labai griežtus sertifikavimo ir turi aukštą reputaciją.