Namuose > Naujienos > Turinys

LED apšvietimo verslo galimybių keturių pastatų

Jul 28, 2015

Pastatų tipai yra paprastai labai daug, bet iš esmės priklauso vyriausybei biurų pastatų, biurų pastatai, mažaaukščių gyvenamųjų pastatų ir keturių rūšių verslo pastatas ceche.

, Vyriausybės pastatą, atsižvelgiant į tokių pastatų fondą LED sodo žibintai, daugiausia meninės išraiškos yra iškilmingą atmosferą, šviesos ir aiškių moralinių temomis, pabrėžti vyriausybės vaizdas, šešėlis, kad šviesa negali būti pernelyg išgalvotas apšvietimo technika, naudojant šviesos didelio ryškumo apšvietimas pabrėžti naktį saugoti galia ir pastato architektūros bruožus. Jei vyriausybės pastatų išorinių sienų į šviesos atspindėjimas yra didesnis, todėl didelės galios prožektoriai, apšvietimas atspindi pastato aukščio ir pločio stiklo užuolaidų dizaino plytų abipus sienos vietoje po stulpelio uždaro kampo prožektoriai stulpelių struktūrą aiškiai išreikšta, viduryje durų įėjimas turėtų būti naudojamas didesnis ryškumas jos gyventojų. Kintama stiklo namas turėtų būti padėtas viršaus siauras kampas didelės galios prožektoriai, išsikišusių sienų pranešimus ir herbas, pabrėžiant vyriausybės pastatų įvaizdį. Stogo įranga vietoj plotis skirtingų spalvų temperatūros šviesos apšvietimas, pabrėžiant pastato stogo panorama.

Antra, komercinės biurų pastatas dėl didelių komercinių pastatų paprastai pagrindinio korpuso skirstomi į: pagrindinius pastato priedas ir sijonai _ podiumo dauguma yra labai plati ir todėl naudojant įmonės PI vaizdą, žalia horizontaliomis linijomis, išreikšti plačią m pagrindinio pastato šoninės masės pastato kūrimo proceso yra geriausia "Windows" paleisti informaciją. Todėl pagrindiniame pastate ir priestate ant viso fasado dizaino LED skaitmeninis mėgintuvėlio sienelių, naudojančius raiškųjį turinį, išreiškia ekonominį pajėgumą ir didelis atspirties taškas. Vyriausybės ir įmonėms sukurti administracinio bei verslo informacijos publikavimo platforma. Gausybė informacijos ir aukštųjų technologijų vaizdo montavimo klientų verslo veiklos pobūdis atitinka didelio miesto įvaizdį.